Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt; „Portret ks. kard. A. S. Sapiehy”

Z okazji 140-lecia swojego istnienia, Szkoła Podstawowa nr 156 zorganizowała Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt; „Portret ks. kard. A. S. Sapiehy” w którym wzięli udział nasi uczniowie.

Wyniki z udziału w konkursie;

w kategorii wiekowej klas IV-VI

I miejsce - Bartłomiej Kołaczek V a

W kategorii wiekowej klas I-III

I miejsce - Livia Muszyńska III

Uroczyste obchody Jubileuszu 140-lecia szkoły w Czyżynach odbędą się 15 (czwartek) grudnia 2016 r. w Nowohuckim Centrum Kultury, podczas których zostaną tym uczniom wręczone dyplomy z nagrodami. (godziny zostaną podane w późniejszym terminie)

Ponadto miło nam poinformować, że;

Kinga Szymczak z IIIe oraz Kinga Witusik z Va zdobyły II miejsce

Maksymilian Więckiewicz z I c oraz Jakub Liber z Va zdobyli III miejsce

Bartosz Sroka IIe i Zuzanna Duda IIIb - Wyróżnienie

O sposobie doręczenia nagród uczniowie zostaną powiadomieni w najbliższym czasie. Dyplomy zostaną wręczone w SP155

W przygotowaniach wzięło udział kilkunastu uczniów z różnych klas, którzy zapoznali się z postacią i pracą księcia kardynała Adama S. Sapiehy. Uczniowie pracowali przez kilka dni w różnych technikach plastycznych i na podstawie efektów zostali wybrani reprezentanci naszej szkoły. Ogółem ośmiu uczniów zostało wyróżnionych. Gratulujemy!

Opiekun artystyczny; Elżbieta Borysławska

Praca nagrodzona I-miejsce- Bartłomiej Kołaczek Va
(format A3 rysunek; ołówek+węgiel )

Praca nagrodzona- I miejsceLivia Muszyńska III b