Specjalni goście w świetlicy

We wtorek 06.02.2016 nasza świetlica gościła specjalnych gości - dwa króliki i dwie świnki morskie. Zwierzęta przybyły wraz z uczniami technikum rolniczego w Czernichowie i lekarzem weterynarii.
Nasi goście poropwadzili warsztaty „Mały weterynarz” na których uczyli w jaki sposób traktować i pielęgnować swoje i nie swoje zwierzaki. Futrzaki zaś cierpliwie pozwalały się karmić i głaskać
W czwartek 01.02.2018 nasza świetlice odwiedził żołnierz - uczeń szkoły mundurowej w Krzeszowicach- Bartek Grabka.
Opowiedział on o specyfice nauki w szkole o profilu wojskowym, o prowadzonych w niej zajęciach, obowiązkach żołnierzy, a na koniec nauczył dzieci kilku podstawowych komend musztry wojskowej

W krainie szachów

Dzieci z klas I-III, które uczęszczają na zajęcia szachowe, wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „ W krainie szachów”. Oto lista nagrodzonych:
I miejsce- Natalia Suma kl. 2 a
II miejsce – Milena Krupa kl. 2 a
III miejsce Wiktoria Pikuła kl. 1 a
Wyróżnienia: Karol Marusiński kl. 2 a, Anna Węclewska kl. 2 a, Eryk Kudelski kl. 2 b, Malwina Wilczyńska kl. 2 d, Ewa Śmietana kl. 2 d, Olga Cetnarowska kl. 3 b, Natalia Dziad kl. 3 b, Jakub Ulman kl. 3 d.
Prace można oglądać na wystawie w świetlicy szkolnej.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratuluję!

WYNIKI KONKURSU „JESIEŃ W OBIEKTYWIE”

KL.  I-III i IV- VII

ZAJĘCIA SZACHOWE
W nowym roku szkolnym uczniowie z klas 1-3 oraz klas 4 mogą uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach szachowych. Celem zajęć jest rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, wyobraźni, intuicji, spostrzegawczości poprzez naukę gry w szachy. Sposób prowadzenia zajęć dostosowany jest do wieku i umiejętności uczniów. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc w środę rano o godz.8.00 lub 8.55 dla uczniów z klas 1-3 oraz w czwartek o godz.15.45 dla uczniów z klas czwartych. Informacje na świetlicy szkolnej.